Audi Q3 Sportback 35 TFSI 3x S line | Keyless | Virtual | Elek klep | Stoel verwarming | LED |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Audi |
| Model | Q3 |
| Variant | Sportback 35 TFSI 3x S line | Keyless | Virtual | Elek klep | Stoel verwarming | LED | |
| Modelreeks | 2019 - 2025 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.505 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
Voertuig
| Kenteken | KHS-21-T |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 98.575 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Interieur materiaal | Skai |
| APK Datum | 25-11-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1498 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 150 Pk |
| Vermogen Kw | 110 Kw |
| Koppel | 250 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,5 l/100km |
| CO2-emissie | 158 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | 253 - 276 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Audi
Model: Q3 Sportback
Type: 35 TFSI 3x S line
Modelcode: F3
Technische informatie
Transmissie: 7 versnellingen, Automaat
Tankinhoud: 58 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,5 s
Topsnelheid: 204 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 575 kg
GVW: 2.080 kg
Afmetingen (LxB): 450 x 184 cm
Wielbasis: 268 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 6,5 l/100km (1 op 15,4)
CO₂-uitstoot (WLTP): 158 g/km
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Audi AG Auto-Union-Straße 1 85057 Ingolstadt, NL 0800-28347378423 https://www.audi.de/de/ kundenbetreuung@audi.de
Paul Goeman Autoservice – Uw partner in mobiliteit
Zoekt u een betrouwbare wagen of een vakkundige service voor uw auto? Bij Paul Goeman Autoservice vindt u kwaliteit, eerlijk advies en jarenlange ervaring. Van onderhoud en herstellingen tot de verkoop van zorgvuldig geselecteerde wagens – wij zorgen dat u zorgeloos de weg op kan.
👉 Ontdek ons actuele aanbod of maak eenvoudig een afspraak.
Contact
📞 Receptie | werkplaats 0251 29 38 29
📞 Verkoop | 06 81 86 03 66
Paul Goeman Autoservice
Molenwerf 19
1911DB Uitgeest
E-mail algemeen : info@paulgoeman.nl
E-mail verkoop : peter@paulgoeman.nl
www.paulgoeman.nl/occasions
Waar staat deze Audi Q3
Carteam Paul Goeman Autoservice
Molenwerf 19
1911 DB Uitgeest
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2021
- Automatisch
- 73.302 km
- Elektrisch/Benzine
- 2020
- Automatisch
- 64.649 km
- Benzine
- 2019
- Automatisch
- 85.087 km