MINI Cooper Mini 1.6 Chili | Airco | CV | Specialist onderhouden | Lichtmetaal |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | MINI |
| Model | Cooper |
| Variant | Mini 1.6 Chili | Airco | CV | Specialist onderhouden | Lichtmetaal | |
| Modelreeks | 2006 - 2014 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.040 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Trekgewicht geremd | 750 kg |
Voertuig
| Kenteken | 21-GPV-8 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand |
140.244 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 3 |
| Stoelen | 4 |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Pepper white |
| Interieur materiaal | Half leder / stof |
| Interieur kleur | Cloth/leather ray carbon black |
| APK Datum | 30-08-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1598 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 120 Pk |
| Vermogen Kw | 88 Kw |
| Koppel | 160 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,4 l/100km |
| Verbruik stad | 6,9 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,5 l/100km |
| CO2-emissie | 129 g/km |
| Emissieklasse | Euro 4 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | 119 - 129 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Mini
Model: Mini
Type: 1.6 Cooper Chili
Modelcode: R56
Typenummer: MF31
Technische informatie
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 40 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,1 s
Topsnelheid: 203 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 475 kg
GVW: 1.515 kg
Lengte: 370 cm
Wielbasis: 247 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 129 g/km
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 6,9 l/100km (1 op 14,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 4,5 l/100km (1 op 22,2)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: BMW Group Nederland Postbus 5805 2280 HV Rijswijk, NL 08000992234 www.mini.nl DSA-MINI@MINI.nl
Paul Goeman Autoservice – Uw partner in mobiliteit
Zoekt u een betrouwbare wagen of een vakkundige service voor uw auto? Bij Paul Goeman Autoservice vindt u kwaliteit, eerlijk advies en jarenlange ervaring. Van onderhoud en herstellingen tot de verkoop van zorgvuldig geselecteerde wagens – wij zorgen dat u zorgeloos de weg op kan.
👉 Ontdek ons actuele aanbod of maak eenvoudig een afspraak.
Contact
📞 Receptie | werkplaats 0251 29 38 29
📞 Verkoop | 06 81 86 03 66
Paul Goeman Autoservice
Molenwerf 19
1911DB Uitgeest
E-mail algemeen : info@paulgoeman.nl
E-mail verkoop : peter@paulgoeman.nl
www.paulgoeman.nl/occasions
Waar staat deze MINI Cooper
Carteam Paul Goeman Autoservice
Molenwerf 19
1911 DB Uitgeest
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2019
- Handgeschakeld
- 87.472 km
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 99.111 km
- Benzine
- 2019
- Automatisch
- 97.101 km