Seat Ibiza 1.0 EcoTSI FR | Panoramadak | Keyless | Facelift | LED |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Seat |
| Model | Ibiza |
| Variant | 1.0 EcoTSI FR | Panoramadak | Keyless | Facelift | LED | |
| Modelreeks | 2021 - 2025 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Hatchback |
| Leeggewicht | 1.109 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 600 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.100 kg |
Voertuig
| Kenteken | JLH-04-K |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 50.277 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Metallic mythical black (0E) |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Black/red (BZ) |
| APK Datum | 17-12-2027 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 999 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 110 Pk |
| Vermogen Kw | 81 Kw |
| Koppel | 200 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,8 l/100km |
| CO2-emissie | 135 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | C |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | 145 - 158 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: SEAT
Model: Ibiza
Type: 1.0 EcoTSI FR
Technische informatie
Transmissie: 7 versnellingen, Automaat
Tankinhoud: 40 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,0 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 516 kg
GVW: 1.625 kg
Afmetingen (LxB): 406 x 178 cm
Wielbasis: 256 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 135 g/km
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SEAT S.A. Autovía A-2 Km. 585 08760 Martorell, NL 00800-40002020 https://www.seat.com/ customercare@seat.es
Paul Goeman Autoservice – Uw partner in mobiliteit
Zoekt u een betrouwbare wagen of een vakkundige service voor uw auto? Bij Paul Goeman Autoservice vindt u kwaliteit, eerlijk advies en jarenlange ervaring. Van onderhoud en herstellingen tot de verkoop van zorgvuldig geselecteerde wagens – wij zorgen dat u zorgeloos de weg op kan.
👉 Ontdek ons actuele aanbod of maak eenvoudig een afspraak.
Contact
📞 Receptie | werkplaats 0251 29 38 29
📞 Verkoop | 06 81 86 03 66
Paul Goeman Autoservice
Molenwerf 19
1911DB Uitgeest
E-mail algemeen : info@paulgoeman.nl
E-mail verkoop : peter@paulgoeman.nl
www.paulgoeman.nl/occasions
Waar staat deze Seat Ibiza
Carteam Paul Goeman Autoservice
Molenwerf 19
1911 DB Uitgeest
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2017
- Handgeschakeld
- 163.929 km
- Benzine
- 2019
- Handgeschakeld
- 102.091 km
- Benzine
- 2019
- Automatisch
- 97.101 km