Volkswagen Golf Variant 1.0 TSI Highline | Parkeer sensoren | Stoel verwarming | Clima | Navi |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | Golf |
| Variant | Variant 1.0 TSI Highline | Parkeer sensoren | Stoel verwarming | Clima | Navi | |
| Modelreeks | 2017 - 2020 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Leeggewicht | 1.210 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 650 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.300 kg |
Voertuig
| Kenteken | J-840-TK |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 88.929 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Pure white |
| Interieur materiaal | Velours |
| Interieur kleur | Titan black (27) |
| APK Datum | 08-10-2026 |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 999 |
| Cilinders | 3 |
| Vermogen Pk | 116 Pk |
| Vermogen Kw | 85 Kw |
| Koppel | 200 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,1 l/100km |
| Verbruik stad | 5,8 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,2 l/100km |
| CO2-emissie | 116 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | 172 - 188 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Volkswagen
Model: Golf Variant
Type: 1.0 TSI Highline
Modelcode: VII, 5G
Technische informatie
Transmissie: 6 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 50 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,2 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 650 kg
GVW: 1.860 kg
Breedte: 180 cm
Wielbasis: 264 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 116 g/km
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Paul Goeman Autoservice – Uw partner in mobiliteit
Zoekt u een betrouwbare wagen of een vakkundige service voor uw auto? Bij Paul Goeman Autoservice vindt u kwaliteit, eerlijk advies en jarenlange ervaring. Van onderhoud en herstellingen tot de verkoop van zorgvuldig geselecteerde wagens – wij zorgen dat u zorgeloos de weg op kan.
👉 Ontdek ons actuele aanbod of maak eenvoudig een afspraak.
Contact
📞 Receptie | werkplaats 0251 29 38 29
📞 Verkoop | 06 81 86 03 66
Paul Goeman Autoservice
Molenwerf 19
1911DB Uitgeest
E-mail algemeen : info@paulgoeman.nl
E-mail verkoop : peter@paulgoeman.nl
www.paulgoeman.nl/occasions
Waar staat deze Volkswagen Golf
Carteam Paul Goeman Autoservice
Molenwerf 19
1911 DB Uitgeest
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2022
- Automatisch
- 35.745 km
- Benzine
- 2024
- Automatisch
- 40.517 km
- Elektrisch/Benzine
- 2025
- Automatisch
- 3.409 km