Volkswagen T-Roc 2.0 TSI 4Motion Sport Business R | Pano | R Line | Virtual | Stoel verwarming | Camera |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | T-Roc |
| Variant | 2.0 TSI 4Motion Sport Business R | Pano | R Line | Virtual | Stoel verwarming | Camera | |
| Modelreeks | 2017 - 2022 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.395 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 740 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.700 kg |
Voertuig
| Kenteken | KHT-47-Z |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 85.087 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Vier |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Interieur materiaal | Stof |
| APK Datum | Onbekend |
| Geïmporteerd | Ja |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1984 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 190 Pk |
| Vermogen Kw | 140 Kw |
| Koppel | 320 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 6,8 l/100km |
| Verbruik stad | 8,7 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 5,7 l/100km |
| CO2-emissie | 155 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | F |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | 226 - 247 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Volkswagen
Model: T-Roc
Type: 2.0 TSI 4Motion Sport Business R
Technische informatie
Transmissie: 7 versnellingen, Automaat
Tankinhoud: 50 liter
Aandrijving: Vierwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 7,2 s
Topsnelheid: 216 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 595 kg
GVW: 1.990 kg
Breedte: 182 cm
Wielbasis: 260 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 155 g/km
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,7 l/100km (1 op 11,5)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Paul Goeman Autoservice – Uw partner in mobiliteit
Zoekt u een betrouwbare wagen of een vakkundige service voor uw auto? Bij Paul Goeman Autoservice vindt u kwaliteit, eerlijk advies en jarenlange ervaring. Van onderhoud en herstellingen tot de verkoop van zorgvuldig geselecteerde wagens – wij zorgen dat u zorgeloos de weg op kan.
👉 Ontdek ons actuele aanbod of maak eenvoudig een afspraak.
Contact
📞 Receptie | werkplaats 0251 29 38 29
📞 Verkoop | 06 81 86 03 66
Paul Goeman Autoservice
Molenwerf 19
1911DB Uitgeest
E-mail algemeen : info@paulgoeman.nl
E-mail verkoop : peter@paulgoeman.nl
www.paulgoeman.nl/occasions
Waar staat deze Volkswagen T-Roc
Carteam Paul Goeman Autoservice
Molenwerf 19
1911 DB Uitgeest
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2021
- Automatisch
- 77.481 km
- Benzine
- 2019
- Automatisch
- 131.986 km
- Benzine
- 2021
- Automatisch
- 73.302 km