Volkswagen Tiguan 1.5 TSI R-Line | 3x R-Line | Pano | LED | Trekhaak | Camera | Cruise |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Volkswagen |
| Model | Tiguan |
| Variant | 1.5 TSI R-Line | 3x R-Line | Pano | LED | Trekhaak | Camera | Cruise | |
| Modelreeks | 2020 - 2024 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | SUV |
| Leeggewicht | 1.441 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 750 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.800 kg |
Voertuig
| Kenteken | HTT-01-B |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 73.302 km |
| Transmissie | Automatisch |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Zilver of Grijs |
| Laksoort | Metallic |
| Oorspronkelijke kleur | Dolphin grey metallic (B0B0) |
| Interieur materiaal | Velours |
| Interieur kleur | Grey titanium black flint grey (OE) |
| APK Datum | 04-01-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1498 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 150 Pk |
| Vermogen Kw | 110 Kw |
| Koppel | 250 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 5,8 l/100km |
| CO2-emissie | 167 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | 226 - 247 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Volkswagen
Model: Tiguan
Type: 1.5 TSI R-Line
Technische informatie
Transmissie: 7 versnellingen, Automaat
Tankinhoud: 58 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 202 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 679 kg
GVW: 2.120 kg
Afmetingen (LxB): 451 x 186 cm
Wielbasis: 268 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 167 g/km
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Volkswagen AG Berliner Ring 2 38440 Wolfsburg, NL 0800-8655792436 https://www.volkswagen.de/de.html kundenbetreuung@volkswagen.de
Paul Goeman Autoservice – Uw partner in mobiliteit
Zoekt u een betrouwbare wagen of een vakkundige service voor uw auto? Bij Paul Goeman Autoservice vindt u kwaliteit, eerlijk advies en jarenlange ervaring. Van onderhoud en herstellingen tot de verkoop van zorgvuldig geselecteerde wagens – wij zorgen dat u zorgeloos de weg op kan.
👉 Ontdek ons actuele aanbod of maak eenvoudig een afspraak.
Contact
📞 Receptie | werkplaats 0251 29 38 29
📞 Verkoop | 06 81 86 03 66
Paul Goeman Autoservice
Molenwerf 19
1911DB Uitgeest
E-mail algemeen : info@paulgoeman.nl
E-mail verkoop : peter@paulgoeman.nl
www.paulgoeman.nl/occasions
Waar staat deze Volkswagen Tiguan
Carteam Paul Goeman Autoservice
Molenwerf 19
1911 DB Uitgeest
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2021
- Automatisch
- 77.481 km
- Benzine
- 2020
- Automatisch
- 52.017 km
- Elektrisch/Benzine
- 2024
- Automatisch
- 48.927 km