Fiat Doblò Cargo 1.3 MJ L1H1 SX | Airco | BTW | Bleutooth | Elektrische ramen |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | Fiat |
| Model | Doblò |
| Variant | Cargo 1.3 MJ L1H1 SX | Airco | BTW | Bleutooth | Elektrische ramen | |
| Modelreeks | 2015 - 2022 |
| Soort voertuig | Bedrijfswagens |
| Leeggewicht | 1.339 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 500 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | VJB-29-B |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand |
29.206 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 4 |
| Stoelen | 2 |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Interieur materiaal | Stof |
| Interieur kleur | Stof: grijs pinstripe |
| APK Datum | 19-01-2027 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Diesel |
| Cilinderinhoud | 1248 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 95 Pk |
| Vermogen Kw | 70 Kw |
| Koppel | 200 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,9 l/100km |
| Verbruik stad | 5,9 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,4 l/100km |
| CO2-emissie | 159 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6d-TEMP |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | 121 per kwartaal |
| BTW of Marge | BTW |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Fiat
Model: Doblò Cargo
Type: 1.3 MJ L1H1 SX
Carrosserievorm: Bestelauto
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 60 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Topsnelheid: 161 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L1H1
Afmetingen (LxB): 441 x 183 cm
Wielbasis: 275 cm
Gewichten
Laadvermogen: 731 kg
GVW: 2.070 kg
Functioneel
Inhoud laadruimte: 3.400 l
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 159 g/km
Financiële informatie
BTW: De getoonde prijs is exclusief BTW
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Stellantis Nederland B.V. Lemelerbergweg 12 1101AJ Amsterdam, NL 0882112700 www.stellantis.com customercare.nl@stellantis.com
Paul Goeman Autoservice – Uw partner in mobiliteit
Zoekt u een betrouwbare wagen of een vakkundige service voor uw auto? Bij Paul Goeman Autoservice vindt u kwaliteit, eerlijk advies en jarenlange ervaring. Van onderhoud en herstellingen tot de verkoop van zorgvuldig geselecteerde wagens – wij zorgen dat u zorgeloos de weg op kan.
👉 Ontdek ons actuele aanbod of maak eenvoudig een afspraak.
Contact
📞 Receptie | werkplaats 0251 29 38 29
📞 Verkoop | 06 81 86 03 66
Paul Goeman Autoservice
Molenwerf 19
1911DB Uitgeest
E-mail algemeen : info@paulgoeman.nl
E-mail verkoop : peter@paulgoeman.nl
www.paulgoeman.nl/occasions
Waar staat deze Fiat Doblò
Carteam Paul Goeman Autoservice
Molenwerf 19
1911 DB Uitgeest
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2016
- Handgeschakeld
- 33.358 km
- Benzine
- 2020
- Handgeschakeld
- 136.363 km
- Elektrisch/Benzine
- 2023
- Automatisch
- 40.116 km