SKODA Fabia Combi 1.2 TSI JOY | Stoel verwarming | Parkeer sensoren | Climate |
Specificaties
Modelinformatie
| Merk | SKODA |
| Model | Fabia |
| Variant | Combi 1.2 TSI JOY | Stoel verwarming | Parkeer sensoren | Climate | |
| Modelreeks | 2015 - 2018 |
| Soort voertuig | Personenwagens |
| Carrosserie | Stationwagen |
| Leeggewicht | 1.033 kg |
| Trekgewicht ongeremd | 560 kg |
| Trekgewicht geremd | 1.000 kg |
Voertuig
| Kenteken | JB-162-K |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand |
33.358 km |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aandrijving | Voor |
| Deuren | 5 |
| Stoelen | 5 |
| Kleur | Wit |
| Laksoort | Metallic |
| Oorspronkelijke kleur | Moon white metallic |
| Interieur materiaal | Alcantara |
| Interieur kleur | Stof zwart/grijs dark brushedd |
| APK Datum | 23-08-2026 |
| Geïmporteerd | Nee |
Motor
| Brandstof | Benzine |
| Cilinderinhoud | 1197 |
| Cilinders | 4 |
| Vermogen Pk | 90 Pk |
| Vermogen Kw | 66 Kw |
| Koppel | 160 Nm |
| Verbruik gecombineerd | 4,7 l/100km |
| Verbruik stad | 6,0 l/100km |
| Verbruik buitenweg | 4,0 l/100km |
| CO2-emissie | 107 g/km |
| Emissieklasse | Euro 6 |
| Energielabel | B |
Overig
| Categorie | Gebruikt |
| Motorrijtuigenbelasting | 119 - 129 per kwartaal |
| BTW of Marge | Marge |
Garantie
Omschrijving
Algemene informatie
Merk: Skoda
Model: Fabia Combi
Type: 1.2 TSI JOY
Modelcode: NJ
Technische informatie
Transmissie: 5 versnellingen, Handgeschakeld
Tankinhoud: 45 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
Laadvermogen: 555 kg
GVW: 1.588 kg
Afmetingen (LxB): 426 x 173 cm
Wielbasis: 247 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 107 g/km
Fijnstofuitstoot: 0,2 mg/km
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: SKODA AUTO a.s. tr. Václava Klementa 869 29301 Mladá Boleslav, NL +420-236090002 https://www.skoda-auto.com/ infoline@skoda-auto.cz
Paul Goeman Autoservice – Uw partner in mobiliteit
Zoekt u een betrouwbare wagen of een vakkundige service voor uw auto? Bij Paul Goeman Autoservice vindt u kwaliteit, eerlijk advies en jarenlange ervaring. Van onderhoud en herstellingen tot de verkoop van zorgvuldig geselecteerde wagens – wij zorgen dat u zorgeloos de weg op kan.
👉 Ontdek ons actuele aanbod of maak eenvoudig een afspraak.
Contact
📞 Receptie | werkplaats 0251 29 38 29
📞 Verkoop | 06 81 86 03 66
Paul Goeman Autoservice
Molenwerf 19
1911DB Uitgeest
E-mail algemeen : info@paulgoeman.nl
E-mail verkoop : peter@paulgoeman.nl
www.paulgoeman.nl/occasions
Waar staat deze SKODA Fabia
Carteam Paul Goeman Autoservice
Molenwerf 19
1911 DB Uitgeest
Financiering
Hoe werkt een financiering offerteaanvraag?
- Je ontvangt binnen 24 uur een offerte vanuit onze financieringspartner
- Je offerte is geheel vrijblijvend, geen enkele koopverplichting of kosten
- Je kunt een proefrit maken voor of na het aanvragen van de financiering, wat jij fijn vindt!
- Fiscaal voordeel: rente- en investeringsaftrek mogelijk als je zakelijk koopt
Andere occasions
- Benzine
- 2018
- Automatisch
- 44.730 km
- Benzine
- 2018
- Handgeschakeld
- 88.929 km
- Elektrisch/Benzine
- 2024
- Automatisch
- 17.350 km